O Firmie

Witamy na stronach internetowych firmy KOW-PLAST zajmującą się szeroko pojętym kowalstwem artystycznym. Nasze prace tworzymy z pasją i zamiłowaniem do różnych, pięknych form metalowych.

Od 2006 tworzymy dla Państwa:
    - ogrodzenia metalowe wraz z bramami przesuwanymi i  skrzydłowymi otwieranymi  za pomocą automatyki do bram,
    - metalowe balustrady balkonowe lub na taras,
    - eleganckie, stylizowane kraty zabezpieczające okna przed włamaniem,
    - metalowe schody kręcone, proste, zabiegowe z poręczami i balustradami,
    - balustrady ze stali szlachetnej kwasoodpornej (nierdzewnej),
    - inne metalowe konstrukcje tj. meble, ławki, wieszaki.

Nasze prace realizowane są kompleksowo począwszy od doradztwa, projektu i wizualizacji, poprzez wykonanie, cynkowanie, malowanie, patynowanie oraz montaż. Ponadto w ramach kompleksowej usługi zajmujemy się sprzedażą i montażem automatyki do bram, szlabanów i zapór drogowych.

Do precyzji wykonania naszych wyrobów przykładamy szczególną uwagę. Dokładna obróbka łączeń materiałów jest kluczowa dla jakości oraz estetyki wykonania.
Każde zamówienie jest traktowane przez nas indywidualnie. Doradzamy klientowi wzór oraz kolor tak aby pasował do wnętrza lub elewacji. Posiadamy szeroką gamą kolorów. Najczęściej wybierany jest szary grafit antyczny, czarny matowy, który jest najbardziej zbliżony do naturalnego koloru stali.
Bramy, balustrady, kraty można też patynować specjalnymi farbami. Mogą mieć one formę delikatnych przecierek lub pokrywać całą powierzchnię metaloplastyki.
Dla dodatkowego zabezpieczenia patyny na zewnątrz lakierujemy lakierem bezbarwnym. Wszystkie elementy zewnętrzne są cynkowane ogniowo.
Nasze zabezpieczenia antykorozyjne to gwarancja długiej żywotności materiałów.

Realizujemy też nowoczesne projekty. Do wyrobów ze zwykłej stali ocynkowanej i malowanej dodajemy elementy ze stali szlachetnej, zdjęcia w galerii. GALERIA REALIZACJI

Ogrodzenia

Nasza oferta

Projektowanie

Realizacje

Kontakt